Регіональні сайти Люстрації 2.0

Заступника Авакова взялися люструвати через суд

Василий Паскал

Окружний адміністративний суд Києва сьогодні на попередньому підготовчому засідання взяв до розгляду справу щодо правомірності перебування на посаді заступника міністра внутрішніх справ Віталія Паскала і призначив розгляд справи по суті на 11 годину 27 травня.

Про це в коментарі кореспондентові Укрінформу повідомила член Громадської ради з питань люстрації при Мін`юсті Олександра Дрік.

“Представники Кабміну і МВС заявляють, що Громадська рада з питань люстрації не має права подавати до суду, оскільки вона не є юридичною особою. Це їх головний аргумент, але суддя вирішив, що є сенс розглядати цю справу і призначив засідання по суті на 11 годину 27 травня вже з колегією суддів”, – сказала вона.

За її словами, представники МВС принесли у суд копію особистої справи Паскала, з якої стає очевидним, що є підстави для його автоматичної люстрації.

“У даному випадку ми говоримо про невиконання Кабміном закону “Про очищення влади”, який вчинив злочинну бездіяльність і не звільнив посадовця, який прямо підпадає під критерії люстрації ще у жовтні 2014 року. Ситуація з Паскалом специфічна, оскільки він працював на іншій посаді у жовтні і був призначений заступником міністра у грудні 2014 року. Це ще гірше, тому що його призначили з порушенням вимог закону”, – додала Дрік.

Нагадаємо, Громадської ради з питань люстрації при Мін`юсті подала позов до Окружний адмінсуд Києва з вимогою звільнити заступника міністра внутрішніх справ Віталія Паскала, оскільки він підпадає під дію закону “Про очищення влади”.

Укрінформ

Залишити відповідь

Top