Регіональні сайти Люстрації 2.0

Завдання Шокіна – повернути країні награбоване Януковичем, – Соболєв

Віктор Шокін

Навіть через рік після втечі Януковича з України, його резиденцію Межигірʼя і досі не повернуто у державну власність. Відтак одним із головних завдань нового генерального прокурора Шокіна – повернути державі майно, вкрадене в країни Януковичем і його поплічниками.

Про це заявив народний депутат, голова Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією ВРУ Єгор Соболєв у прямому ефірі аналітично-інформаційної програми «Погляд на тиждень» (щосуботи о 22:30 на телеканалі ZIK).

«Віталій Ярема провалив усі головні завдання, поставлені перед Генпрокуратурою, правоохоронними органами в цілому. Саме тому його і звільнили, – говорить Єгор Соболєв. – Перед новим генпрокурором стоять три чіткі завдання: розслідувати терор на Майдані; де б не був Янукович і його банда – повернути все майно, вкрадене цими людьми. Також завдання Віктора Шокіна – вбити нинішню корупцію. Має діяти принцип: украв – будеш сидіти. Без винятків. Якщо Шокін не даватиме бажаний результат, його також відправлять у відставку».

На думку Єгора Соболєва, можна виділити дві причини, чому Віталій Ярема не впорався з цими завданнями. «Міркую, що перед Яремою не було поставленого керівництвом держави чіткого завдання. Окрім того, він не провів люстрацію, а з підлеглими, які збереглися з часів Захарченка, Пшонки каші не можна було зварити».

Водночас Соболєв позитивно оцінив перші кадрові дії Шокіна: «Вітаю його кроки з проведення люстрації у Генпрокуратрі. Кілька днів тому були звільнені три представники генпрокуратури. Один із них, Волошин, фабрикував справи проти євромайданців, в після Майдану пішов на підвищення. Зараз його нарешті звільнено»

Zik

Залишити відповідь

Top