Регіональні сайти Люстрації 2.0

Зажили по-новому? Губернатором стає кривавий депутат

Кузьменко Сергій

Президент України Петро Порошенко своїм наказом призначив екс-регіонала, народного депутата від 102-го округу Сергія Кузьменка, головою Кіровоградської обласної державної адміністрації. Депутат, що підтримав “криваві закони Януковича” та був причетний до організації “тітушок” від свого округу, тепер керуватиме областю і представлятиме Президента.

Батько Сергія Кузьменко може зайняти місце сина у Верховній раді, тому що йде в народні депутати. Щодо попереднього губернатора – іншим наказом глава державі звільнив з посади голови Кіровоградської ОДА Олександра Петіка, повідомляє офіційний сайт президента.

Тільки вчора було прийнято закон про люстрацію, а вже сьогодні людина, яка за цим законом може хіба що годувати голубів у сквері, обіймає посаду губернатора. Таке воно життя по-новому?

Віктор Медвідь, координатор проекту “Люстрація 2.0”

Правдоруб

One Response to Зажили по-новому? Губернатором стає кривавий депутат

  1. Ирина Мосулега коментує:
    17.09.2014 о 14:02

    Нет – это нормально???Они что там @бнулись в Раде???Кого назначают, сепаратиста, который на майдан титушек собирал вместе с цапюком!!!! Капец!!!! За что стоял Майдан и погибли и продолжают гибнуть люди???????????

Залишити відповідь

Top