Регіональні сайти Люстрації 2.0

Знайдено таємні активи глави ВГСУ Татькова на суму понад 10 млрд. доларів?

Віктор Татьков

В результаті перевірки діяльності глави Вищого Господарського Суду України Віктора Татькова за період його «керівництва» виявлено, що частина активів і рахунків в іноземних банках він оформив на співмешканку.

В результаті перевірки діяльності глави Вищого Господарського Суду України Віктора Татькова за період його «керівництва» виявлено, що частина активів і рахунків в іноземних банках він оформив на співмешканку, уродженку міста Шахтарська (Донецької області) Ярославу Красильнікову, 1979 року народження, – повідомляє Цензор.НЕТ.

За даними джерел у МВС, Татьков В.І., 1956 року народження, при Януковичі очолював корупційну вертикаль із понад 500 суддів різних інстанцій. «Як Глава Вищого Господарського Суду України він керував процесом відбирання активів через незаконні винесення рішень судами», – повідомляє РБК з посиланням на джерело

За неофіційними підрахунками, «дохід» від цієї діяльності склав більше 10 млрд доларів.

Більше того, він активно фінансував спроби подруги займатися шоу-бізнесом, під брендом співачки Ярослава.

В даний момент Ярослава Красильнікова разом з Татьковим покинули Україну.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли про те, що ключовими персонами в судовій системі режиму Януковича були Татьков В.І., Ємельянов А.С. і Темкіжев І.Х.

Під них вибудувана жорстка система контролю, підпорядкування та збору грошей, яка працює до сьогоднішнього дня, обслуговуючи бізнес «сім’ї» Януковича.

Незважаючи на те, що новий міністр Юстиції Павло Петренко багато говорить про необхідність люстрації суддів, він не наважується скористатися досвідом Генерального прокурора України Віталія Яреми, який відразу після призначення скоротив загальну штатну чисельність апарату Генпрокуратури більш ніж на 1,5 тис. посад.

Zik

Залишити відповідь

Top