Регіональні сайти Люстрації 2.0

Звільнений перший заступник генпрокурора оскаржив свою люстрацію в суді

Генпрокуратура

Колишній перший заступник генерального прокурора Микола Голомша звернувся в суд з позовом про поновлення на посаді. Про це він сказав агентству “Інтерфакс-Україна” в четвер.

“Вчора я зареєстрував і подав позовну заяву, очікую зараз призначення розгляду і буду готуватися до розгляду справи в суді”, – повідомив Голомша.

Він уточнив, що подав позов до Адміністративного суду Києва. Говорячи про формулювання позову, Голомша сказав, що просить суд скасувати “незаконний наказ про звільнення з займаної посади”.

“Я обгрунтовую порушення своїх прав порушенням норм Конституції, норм трудового закону і закону про очищення влади, який передбачає очищення влади від людей, які своїми діями або бездіяльністю сприяли встановленню режиму, допомагали Януковичу узурпувати владу”, – каже він.

“У цій темі я абсурдно опинився, бо за всю свою кар’єру, з посади заступника генерального прокурора до цих днів, завжди був у протистоянні з режимом Януковича”, – каже Голомша.

На думку екс-заступник генпрокурора, його звільнення стало наслідком “нерозуміння деякими керівниками норм права”.

“Це неправильний організаційний підхід до реалізації цього закону (закону про очищення влади)”, – сказав він.

Таким чином, Голомша переконаний, що він не повинен був потрапляти під люстрацію.

Як повідомлялося, в кінці жовтня генеральний прокурор Віталій Ярема звільнив Голомшу з посади першого заступника генпрокурора.

Українська правда

Залишити відповідь

Top