Регіональні сайти Люстрації 2.0

Петиція щодо введення воєнного стану

Звертаємось до Президента України, Петра Олексійовича Порошенка з пропозицією ввести військовий стан згідно чинного законодавства на територіях Донецької та Луганської областей.

Необхідна кількість підписів: 1000

За мир на Кіровоградщині через введення воєнного стану на Донбасі та Луганщині

Безперечно, введення військового стану несе в собі як «плюси» так і «мінуси». Переважна більшість громадян, перебуваючи у глибокій правовій безграмотності, абсолютно не певні - що краще робити - вводити військовий стан, чи не вводити. Вважаємо, що необхідно спочатку донести до громадян переваги введення військового стану, а потім - підписати цю петицію задля нашої з вами безпеки.

Чому потрібен військовий стан?

Усі добровольчі батальйони, що ведуть бойові дії у зоні проведення антитерористичної операції, по суті існують поза законом і в мирний час можуть піти по статті кримінального кодексу «Бандитизм». Угрупованням, які мають зброю, в нашій країні «світить» від 8 до 15 років. Чи таку «подяку» чекають від нас наші герої?
Який статус матимуть усі учасники АТО на Сході України? Безперечно, вони мають отримати статуси від учасників бойових дій до ветеранів. Без введення військового стану в тих областях, де палає війна, це неможливо.

Під час АТО Міністерство оборони, яке має безпосередньо займатися бойовими діями, діє фактично на незаконних підставах. Натомість, підрозділи Нацгвардії, яка є частиною МВС, вимушені на межі закону вести повноцінні бойові дії з використанням важкої техніки.

Всі розуміють, що під час проведення АТО усі права і свободи громадян зберігаються. Одне із таких прав - право на самоврядування. Звісно, у контрольованих сепаратистами населених пунктах місцеві органи самоврядування не можуть виконувати свої функції в межах українського права, тому що фактично виконують накази сепаратистів. При введенні військового стану, управління громадами переходить до рук військових адміністрацій. Це насамперед стане головним інструментом наведення порядку в містах та районах. Це також дасть змогу використовувати, наприклад, рухоме майно населення для потреб армії. При цьому усе згідно закону компенсується.

Отже, щоб розв’язати нашим військовим руки та просто дати їм робити свою справу, потрібне введення військового стану на тих територіях, де проводиться антитерористична операція.

Тому ми, що підписані нижче, звертаємось до Президента України, Петра Олексійовича Порошенка з пропозицією ввести військовий стан згідно чинного законодавства на територіях Донецької та Луганської областей.

[підпис]

1 підпис
1,000

Поділіться з друзями:


Останні підписи
1Елена БогоявленскаяАлександрияВер 30, 2014

Залишити відповідь

Top